Vācu valoda iesācējiem, mediķiem

Politika, bizness, tūrisms - tas viss prasa valodas zināšanas starptautisko sakaru līmeni vācu valodā.
Justies droši Vācijā, Austrijā un Šveicē bez vācu valoda zināšanām ir vienkārši neiespējami, un tāpēc ir laiks sākt studēt tieši tagad! Vācu valoda ir izplatīta Skandināvijā, Nīderlandē, Balkānos un Turcijā.
Vācu valodas prasmes dod ievērojamas priekšrocības, ja meklē darbu un attīstību savā karjerā, dod lielāks iespējas piekļuvei dažādiem informācijas avotiem, paver jaunas interesantas iepazīšanās iespējas. Kurss vācu valodas iesācējiem mācīsies valodu no nulles, vai atgūs zaudētas vai aizmirstās zināšanas.
Jūs iepazīsieties ar plašāk lietoto leksiku, pamata gramatikas formām, iegūsiet stabilas iemaņas runāt un saprast.
Vienas nodarbības ilgums ir 2 akadēmiskās stundas. Kursu ilgums ir 3 mēneši (25 nodarbības jeb 50 akadēmiskās stundas). Kursa beigās studenti kārto eksāmenu, pēc kura nokārtošanas var turpināt mācības nākošajā līmenī.

Līmeņi: No iesācējiem līdz augstākajam. Pirms kursu sākuma pasniedzēji individuāli testē katru dalībnieku, lai noteiktu zināšanu līmeni.
Katram apmācību dalībniekam individuāla pieeja.
Apmācību materiāli bezmaksas.
Mācību laiku sākumu lūgums saskaņot pa tālr. 67286284, 29225701 vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pieteikties


Joomla : Darba Vide

 

NRJ Reklāma